Chcę wstawać o normalnej porze

Więc czemu tego nie robisz?

Może dlatego, że już tyle razy usłyszałeś wkręcający się jak wiertarka budzik, że w końcu… chcesz dać sobie wolne? No ale przecież, wstawanie wcześnie jest zdrowe, prawda?

Usuń nawyk wstawania w nocy raport 9.07.2013

Z powodu kilku niejasności w temacie porannego wstawania napisałem ten krótki raport. Rozdaję go za darmo w celu testowania mojej umiejętności „radzenia”, czyli przekazywania wiedzy i własnego doświadczenia, a poza tym… bo kocham poradniki.

Każdy poradnik, jaki przeczytałem w jakiś sposób mi pomógł.  W mniejszym, lub większym stopniu – oczywiście – jednak zawsze da się z nich coś ciekawego wyciągnąć.

Wiele z tych poradników kupowałem i docelowo także nie zamierzam być totalnie charytatywnym działaczem sfery rozwoju osobistego w internecie. Piszę także inne rzeczy, ale ta działka jest moją docelową. Zacznę od prostych spraw, z którymi ludzie się borykają, wyjaśnionych, rozwiązanych i przekazywanych w mój sposób. Najlepszy z możliwych, bo właśnie przez Ciebie odczytywanych.

A więc przejdźmy do meritum. Ten poradnik dotyczy wstawania o wyznaczonej przez Siebie porze. Czyli zakładam, że masz już porę wstawania, którą lubisz, która Tobie najbardziej odpowiada. Jeśli nie, to testuj, czytaj i sprawdzaj. Rozszerzaj swoją wiedzę.

Pdf zawiera kilka punktów, w których przekazuję swoje wnioski na temat wcześniejszego wstawania, oraz mój punkt widzenia. Po pierwsze: chcę robić rzeczy Pozytywnie. To znaczy, widziałem ostatnio poradnik, który mówił o tym samym (mały research), ale w sposób, który mi nie odpowiadał. Po pierwsze:

Nie odpowiada mi wstawanie poprzez cholernie głośny i denerwujący budzik. Wydaje mi się, że taki nawyk trzeba kiedyś zmienić, albo zmienia się sam.

Ale nawet jak wstaję do tej swojej ulubionej pracy, to czuję się ok. Jestem przygotowany, fizycznie i mentalnie. I z obu tych stron, trochę ogólnikowo chcę przekazać Tobie – czytelniku – moje dotychczasowe przemyślenia.

Zapraszam więc do lektury

Usuń nawyk wstawania w nocy (raport 9.07.2013)

wake+up

 

admin Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *