Co Plecak mówi o Tobie

Lepiej szybko odpowiedz na pytanie: jaki plecak Cię jara?

Poniżej przedstawię kilka teorii na temat tego, co możemy wywnioskować z czyjegoś … „podręcznego” bagażu.

Pierwszym niech będzie turysta. Turysta w wieku „prawie” dorosłym. Duży plecak sugeruje, że delikwent podróżuje w klimacie górskim, ale to może być zmyłka. Chodzi po prostu o to, żeby z plecakiem móc spokojnie łazić po bezdrożach, i aby ręce było wolne (ręczne krojenie pomidora na śródmiejskiej ławeczce). Mówię tutaj także o grupie autostopowiczów, ludziach nawet nie tyle młodych co „ultra” głupich. Nie dość, że chcą Cię zjeść z pieniędzy (paliwo) to jeszcze są na tyle naiwni, żeby sądzić, że, jako kierowca, ich nie zjesz (i pokroisz swoim nożem ze schowka).

autostopem-ku-wolnosci_alek-w-rzymie

Innym znanym rodzajem przenośników bagażu są torby. Jasno i mocno kojarzą się z najbardziej popularną, nawet modną subkulturą. To, rzecz jasna, pełna hipsterka. Członkowie tej kasty, czasem wręcz sekty, to ludzie otwarci (na dużo kawy ze starbucksa), ciekawi (przez swoje okulary) i aktywni (jeżdżąc na rowerze, lub tańcząc na imprezach. na pewno nie aktywni społecznie, broń boże na uczelni).

Hipster2-30b9b4bb828e85e2f2904792bb6ed9bf8961e1c0-s6-c30

Sławnym przykładem plecaków niech będą brązowo-zielone kostki (czy komuś serio podoba się ta barwa?). Wrzucasz tam wszystko jak leci, czasem browar czasem śmieci. Ta torba charakteryzuje metali oraz innych „obrzydliwców”, którzy według czystych, wyrafinowanych imprezowiczów nie szanują Siebie (a na pewno swojej higieny).

d28a431e8311b0b89fb2dbac9aada630

No i jeden z ostatnich sławnych plecaków to … tornister. Zwłaszcza różowy, plastikowy, twardy, wypełniony kredkami. Jeśli jeszcze go trzymasz w szafie, lub oglądasz się za dziewczynami, które takie mają…
A Co Twój plecak mówi o Tobie?

admin Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *