Jak zarobić 100 zł w jeden dzień?

Wiem, że „Jak zarobić 100 zł w jeden dzień” to mało emocjonalny wpis, ale nie wszystkie takie tutaj będą. Czasem trzeba opisać historie, które mogą bezpośrednio przydać się innym. Zobaczmy na przykład przykład odnośnie … pieniędzy.

Przejdźmy do rzeczy. Kilka moich sposobów:

  • Iść do agencji Castingowej. Taki na przykład Krakowski Outside. Często szukają kogoś do kolejnej reklamy, zwykle na stanowisko statysty. Jeśli jesteś dobry, albo interesujesz się / studiujesz aktorstwo, to może i sam będziesz twarzą proszku do prania? 🙂

Lekki uśmieszek jak najbardziej na miejscu, jednak pieniądze są rzeczywiste. Akcje trwają zazwyczaj krótko – jeden, dwa dni na planie zdjęciowym. To kilka godzin, zazwyczaj stania, lub chodzenia. Mi zdarzyło się ze trzy razy jeździć na moim przestarzałym rowerze miejskim, co trzykrotnie zwróciło jego wartość. No i poznałem ciekawych ludzi 🙂

Nie ma tam ograniczeń wiekowych. Możesz być matką z dzieckiem, osobą starszą, studenciakiem, lub licealistą wiecznie wpatrzonym w telefon. Jednak rzadko dzwonią częściej niż kilka razy, nawet w reklamach chcą nowych statystów!

  • Sprzedać stare graty. Jeśli nie potrzebujesz swoich ciuchów – sprzedaj je. Jeśli masz jakąś nie używaną elektronikę w dobrym stanie – oddaj ją. Najwięcej jednak zarobiłem chyba na … nieużywanych perfumach. Dosłownie kilkaset złotych na opakowaniach, które spróbowałem raz, czy dwa. Owszem, rodzinka już mi takich prezentów nie kupuje, ale – jeśli chcesz, to się da.

Nie martw się, używam jeszcze innych perfum. A powracając, co do ciuchów – to raczej musisz być kobietą. Mi nie udało się jeszcze sprzedać żadnych starych spodni, tudzież podkoszulków, raczej szły do PCK. Chyba, że był to podkoszulek termiczny, który poszedł za 60% ceny. Deal Ok. Niestety, zwykle męskie rzeczy, nawet w perfekcyjnym stanie trzeba było oddać. Na przykład nieznajomej Pani, która szukała ubrań obok kontenerów na ciuchy.

Z elektroniką też nie było najlepiej. Jeden stary dysk i telefon czekają do dzisiaj na szczęśliwego znalazcę. Wcześniej jednak dość dużo sprzętu oddawałem, stare myszki, kable i inne na giełdzie. Jeśli Twoje zasoby są większe – to wrzucaj na allegro lub sam idź na giełdę! Może jakiś stary laptop pomoże Ci w odpowiedzi na pytanie: Jak zarobić 100 zł w jeden dzień?

  • Iść do pracy jako… pomoc techniczna. Może interesujesz się trochę muzyką. Może nawet lubisz pracę fizyczną. Ale takich przygód, jak pomaganie przy obsłudze imprez to nie wiele prac może Ci zaoferować. Rollecoaster głośnej balangi to nie wiele w porównaniu z tym, że to dzięki Tobie ona się odbyła.

Zawsze znajdzie się jakiś kolega, który gdzieś tam pracuje, a skoro interesujesz się tematem – to sprawdź i imprezy. Na tak zwanych świetlików jest zapotrzebowanie, a zarabiają oni powyżej 100 zł za jedną imprezę. Jest tylko duże wymaganie – nie możesz być mięczakiem!

Jak zarobić 100 zł w jeden dzień

Inne, mniej prawdopodobne sposoby na to jak zarobić 100 zł w jeden dzień:

  • Wynająć pokój. No niestety, to trudniejsze niż może się wydawać, jeśli ktoś takiego miejsca nie ma. Dla zwykłego czytelnika to mało prawdopodobne, no chyba, że … ma nawet mały pokoik. Nie musisz go mieć na własność oczywiście, mieszkanie można wynająć często za niską kwotę. Niską w porównaniu do zysków.

Jest jeszcze ciekawsza opcja, pod tytułem wymiana mieszkań. Ale tego jeszcze nie spróbowałem. Gdy tylko nadarzy się taka okazja – idę w to 🙂

Czy to wszystkie sposoby jak zarobić 100 zł w jeden dzień? Na pewno nie. Ale mam nadzieję, że moje historie otworzą Ci oczka na nowe metody przychodu.

admin Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *